1/2021. (I.10.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. január 10-én rendeletet alkotott A VESZÉLYHELYZET IDEJÉN ALKALMAZANDÓ VÉDELMI INTÉZKEDÉSEK ALKALMAZHATÓSÁGÁNAK MEGHOSSZABBÍTÁTÁRÓL.

40/2020.(XII.18.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 18-án rendeletet alkotott EGYES, TEMETKEZÉSSEL ÖSSZEFÜGGŐ ÖNKORMÁNYZATI RENDELETEK MÓDOSÍTÁSÁRÓL.

39/2020.(XII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 17-én rendeletet alkotott A SZEMÉLYES GONDOSKODÁST NYÚJTÓ SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL SZÓLÓ 21/2011.(VI.30.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.

Közlemény

A Kőkút úti telephely környezetvédelmi felülvizsgálati eljárása keretében történő közmeghallgatásról.

37/2020.(XII.4.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 4-én rendeletet alkotott A HELYI ADÓKRÓL SZÓLÓ 27/2010. (XII.16.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.

Önkéntes szemétszedési akció - TeSzedd!

Dátum: 2019.02.28. csütörtök

2019. március 18-24. között szervezi meg az Innovációs és Technológiai Minisztérium a TeSzedd! - Önkéntesen a tiszta Magyarországért akciót, mely évről évre egyre több önkéntest mozgósít. A szemétszedéshez szükséges eszközökről, valamint az így összegyűjtött szemét elszállításáról és ártalmatlanításáról a szervező gondoskodik.

Az akcióhoz 2019. március 3-án éjfélig lehet - a www.teszedd.hu weboldalon - csatlakozni, ahol a jelentkezéssel, regisztrációval és magával az akcióval kapcsolatos valamennyi információ megtalálható.

A program amellett, hogy hozzájárul közvetlen környezetünk közös megszépítéséhez, támogatja a gyermekek és fiatalok környezeti nevelését, közelebb viszi őket a keletkezett hulladékkal történő felelős bánásmódhoz. Ezért is hívja és kéri Önöket a szervező, hogy csatlakozzanak az idei TeSzedd! akcióhoz.

Egy-egy környezetvédelmi akció egyben kiváló közösségformáló erő is és magát az önkéntességet, önkéntes tevékenységet is népszerűsíti. Az, aki egyszer részt vesz egy ilyen szemétgyűjtési akcióban, a későbbiekben sokkal jobban odafigyel környezete tisztaságára.

Bármilyen felmerülő kérdés esetén a Minisztérium munkatársai az info@teszedd.hu e-mail címen, illetve a 06-80-900-372-es - ingyenesen hívható - telefonszámon az érdeklődők rendelkezésére állnak.