GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A PÉNZBELI ÉS TERMÉSZETBENI SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL szóló 9/2015.(II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2021. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A HELYI ADÓKRÓL SZÓLÓ 27/2010. (XII.16.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. február 26-án rendeletet alkotott A VESZÉLYHELYZET IDEJÉN ALKALMAZANDÓ VÉDELMI INTÉZKEDÉSEKRŐL.



Egyenruhások segítik a közlekedést a hétvégén

Ezen a hétvégén is folyamatos rendőri jelenlétre kell számítani Mátraházán, a Kékestetői elágazónál, annak érdekében, hogy ha ismételten sokan rohamoznák meg a hegyet, koordinálható legyen a gépjárműforgalom.
Természetesen ahogy a korábbiakban is, a forgalomirányításban részt vesznek a Gyöngyösi Városrendészeti Igazgatóság munkatársai.
Az elmúlt napok enyhe időjárása következtében a legtöbb helyen elolvadt a hó. Legközelebb Kékestetőt borítja még hótakaró, ahol a sípálya egy szakasza sportolásra alkalmas, így várhatóan ismét sokan keresik majd fel Magyarország legmagasabb pontját.
Gyöngyös Város Hivatalos Facebook-oldalán folyamatos tájékoztatást adunk az aktuális közlekedési helyzetről.
- Számít az itt élők véleménye
- A gyöngyösiek támogatása révén nemzetközi mezőnyben a Dominium Pincészet
- Szükség esetén a Dobó úti Tagóvoda tart ügyeletet
- Erősítik a legkisebbek kultúrához kötődő kapcsolatát
- Kreatív Karantén - összművészeti pályázat
- Sportegyesületeket és fiatalokat is segít az önkormányzat
- Nem tarthatnak ügyeletet az óvodák és általános iskolák
- Aki teheti, ne vigye bölcsődébe a gyermekét
- Ismét bezár a hulladékudvar
- Tegyen javaslatot!







