GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2021. január 10-én rendeletet alkotott A VESZÉLYHELYZET IDEJÉN ALKALMAZANDÓ VÉDELMI INTÉZKEDÉSEK ALKALMAZHATÓSÁGÁNAK MEGHOSSZABBÍTÁTÁRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 18-án rendeletet alkotott EGYES, TEMETKEZÉSSEL ÖSSZEFÜGGŐ ÖNKORMÁNYZATI RENDELETEK MÓDOSÍTÁSÁRÓL.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 17-én rendeletet alkotott A SZEMÉLYES GONDOSKODÁST NYÚJTÓ SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOKRÓL SZÓLÓ 21/2011.(VI.30.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.
A Kőkút úti telephely környezetvédelmi felülvizsgálati eljárása keretében történő közmeghallgatásról.
GYÖNGYÖS VÁROS POLGÁRMESTERE 2020. december 4-én rendeletet alkotott A HELYI ADÓKRÓL SZÓLÓ 27/2010. (XII.16.) ÖNKORMÁNYZATI RENDELET MÓDOSÍTÁSÁRÓL.



Hiesz György: a neheze még most következik
Még a járvány elején járunk. Nincs Gyöngyösön és a közelünkben súlyos beteg, nincs még elhunyt. De lesz! Egészen biztos, hogy lesz. De hogy mennyien lesznek, az egyáltalán nem mindegy. Talán a mostani figyelmeztetés az utolsó pillanatban jött... - Hiesz György polgármester videóüzenetben kéri a gyöngyösieket, legyenek óvatosak, emberségesek, és vigyázzanak egymásra.
- Torlódásra kell számítaniuk a Mátrába igyekvőknek
- Óvatosan közlekedjenek!
- Összefogással életeket menthetünk
- Önkéntes covid-teszt: csütörtökön végzik a szűrést
- Hathatósabb rendőri jelenlétre van szükség Gyöngyösön és a Mátrában
- Elhunyt Kósik István, Gyöngyös díszpolgára
- Kímélje meg pénztárcáját - még nincs elkésve
- Több ügyintézés is illetékmentes lett
- Folyamatosan tisztítják a gyöngyösi utakat
- Gyöngyösön kötelező maszkot viselni







