3 °C

 
 
30/2020.(IX.25.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. szeptember 24-i ülésén rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT 2020. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

29/2020.(IX.25.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. szeptember 24-i ülésén rendeletet alkotott A HELYI KÖZMŰVELŐDÉSI FELADATOK ELLÁTÁSÁRÓL szóló 5/2017.(II.24.) önkormányzati rendelet módosításáról.

28/2020.(VIII.28.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. augusztus 27-i ülésén rendeletet alkotott A KÖZTERÜLETI TÉRFIGYELŐ RENDSZERRŐL szóló 7/2017.(II.24.) önkormányzati rendelet módosításáról.

27/2020.(VII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. július 16-i ülésén rendeletet alkotott a helyi adókról szóló 27/2010.(XII.16.) önkormányzati rendelet módosításáról.

26/2020.(VII.17.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2020. július 16-i ülésén rendeletet alkotott az Önkormányzat tulajdonában lévő lakások és nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérletének szabályairól, a lakbérek mértékének megállapításáról szóló 1/2013.(II.4.) önkormányzati rendelet módosításáról.

Bővebben


Gyöngyös Város Érdemes Pedagógusa

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2013.04.02. kedd
 
Utoljára módosítva: 2020-02-04 11:27
 
     

    Bezár
    Cikk küldés
     
     

    A "Gyöngyös Város Érdemes Pedagógusa" elnevezésű kitüntetés azon személyeknek adományozható, akik Gyöngyösön a gyermekek és tanulók fejlődése érdekében hosszú időn át kiemelkedő tevékenységet folytattak.

     
     

    Gyöngyös Város Érdemes Pedagógusa kitüntetettek:

     
    2019
    Tőzsér Lajosné a Fecske Úti Tagóvoda vezetője
    Daru Éva KatalinPetőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola vezetője
    2018
    dr. Liebmann Lajos EKE Gyöngyösi Campusa
    Csombok PálnéTündérkert Tagóvoda vezetője
    Túri KláraEgressy Béni Általános Iskola
    2017
    Solymosi LajosnéKatona József úti tagóvoda
    Vinczéné Mádi Magdolnaa Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola
    Köves PéterBerze Nagy János Gimnázium
    2016
    Benicsné Szatmáry-Révay MagdolnaEgressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
    Fülöpné Patlók ZsuzsannaMátra Szakképző Iskola
    Molnárné Borbás KatalinBerze Nagy János Gimnázium
    2015
    Vaszilkó SándornéFecske úti tagóvoda
    Hevesi Mária. Kálváriaparti Sport-és Általános Iskola
    Takácsné Sárossy Mária Vak Bottyán János Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola
    2014
    Fiser Antalné Platán úti tagóvoda
    Tariné Surányi Ilona II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola
    Jankovits Iván Vak Bottyán János Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola
    2013
    Nagy Judit Egressy Béni Kéttannyelvű Általános Iskola
    Róka Ágnes Felsővárosi Általános Iskola
    Kristó István László Mátra Szakképző Iskola
    2012
    Hornyák Béláné Berze Nagy János Gimnázium
    Szűcs István Vak Bottyán János Szakközépiskola
    Tóth Vilmos Berze Nagy János Gimnázium
    2011
    Garai Andrásné Fecske Úti Tagóvoda
    Mata Lászlóné Felsovárosi Általános Iskola
    Horváth László Vak Bottyán János Szakközépiskola
    2010
    Papp Tünde Dobó Úti Tagóvoda
    Géczi Zsoltné II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és A M I
    Balázs Mária Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium
    2009
    Farkas Istvánné Felsovárosi Általános Iskola
    Némethné Süveges Erzsébet Arany János Általános Iskola
    Baloghné Varjú Valéria Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképzo Iskola
    2008
    Balog István József Attila Szakközépiskola
    Czigány MariannaBerze Nagy János Gimn., Szakiskola és Koll.
    Krieger Istvánné Epreskert Úti Tagóvoda
    2007
    Langó Zoltánné Menház Úti Tagóvoda
    Szíjártó Edit † Felsovárosi Általános Iskola
    Torda Ferencné Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképzo Iskola
    2006
    Horváth Attiláné † Kálváriaparti Általános Iskola
    Koch Erzsébet II. Rákóczi F. Általános Iskola és A M I
    Üveges Éva Jeruzsálem Úti Óvoda
    2005
    Fodorné Dr. Győri Piroska Károly R. Ker. Vend. és Idegenforg. SzI.
    Dr. Pálinkás Istvánné Egressy Béni Általános Iskola
    Dr. Szecskó Józsefné Felsovárosi Általános Iskola
    2004
    Farkas Béláné Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola
    Farkasné Fábián Ella Fecske Úti Óvoda
    Király Mária Egressy Béni Általános Iskola
    2003
    Tolnai Andrásné Katona József Úti Óvoda
    Hevesi Tibor † Felsovárosi Általános Iskola
    Kosztya Gáborné József Attila Szakközépiskola
    2002
    Bágyi Ferencné II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
    Cseh Lászlóné † Dobó Úti Óvoda
    Eged György Kálváriaparti Általános Iskola
    2001
    Kárpáti Istvánné Berze Nagy János Gimnázium
    Dr. Kömlei Károlyné Katona József Úti Óvoda
    Molnár Lászlóné Platán Úti Óvoda
    2000
    Dr. Csépe György József Attila Szakközépiskola
    Dr. Mocsáry Lászlóné † Pátzay János Zeneiskola
    Polyák György Vak Bottyán János Szakközépiskola
    1999
    Vályi Nagy Károly Berze Nagy János Gimnázium
    Magyari Kálmánné Károly R. Ker. Vend. és Idegenforg. SzI.
    Marsi Tiborné Általános Iskola Óvoda és Logopédia
    1998
    Dr. Gáll György Almásy Pál Mezogazdasági Szakközépiskola
    Holló Erzsébet Berze Nagy János Gimnázium
    Vörös Tamásné 2. sz. Általános Iskola

    Közösségi funkciók