3 °C

Érseki áldás az új toronysisakokra

Ünnepi szentmise keretében áldotta meg Dr. Ternyák Csaba egri érsek a Szent Bertalan-templom új toronysisakjait hétfő délután.

A szavaztok mintegy 47 százalékával a várost eddig is vezető Hiesz György nyerte a vasárnapi polgármester-választást Gyöngyösön. A képviselő-testületben az ellenzéki összefogás jelöltjei kerültek többségbe.

Felavatták Gyöngyös új szabadtéri színpadát

Az Empty Pubs egyórás, ingyenes koncertjével, valamint borkóstolóval avatták fel a Fő tér 10. alatt, a könyvtárudvarban felépült új színpadot.

Folytatódik a házasságkötő terem felújítása

Új csillárok, falikarok és fényvetők felszerelésével folytatódott a házasságkötő terem megújítása az új székek beszerzése és a hangtechnika megújítását követően.

A felújítás miatt nem tudnak zöldhulladékot fogadni a szennyvíztelepen

A gyöngyösi szennyvíztisztító telepen folyamatban lévő beruházási munkák miatt 2019. október 14-től a telep nem tud zöldhulladékot fogadni.

Bővebben
31/2019.(IX.20.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2019. szeptember 19-i ülésén rendeletet alkotott Gyöngyös Város Építési Szabályzatáról szóló 3/2007.(II.19.) önkormányzati rendelet módosításáról.

30/2019.(IX.20.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2019. szeptember 19-i ülésén rendeletet alkotott a helyi kitüntetések alapításáról és adományozásának rendjéről szóló 7/2015. (II.27.) önkormányzati rendelet módosításáról.

29/2019.(IX.20.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2019. szeptember 19-i ülésén rendeletet alkotott GYÖNGYÖS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA 2019. ÉVI KÖLTSÉGVETÉSÉNEK módosításáról.

28/2019.(IX.20.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2019. szeptember 19-i ülésén rendeletet alkotott az egészségügyi alapellátás körzeteiről szóló 39/2016.(XII.16.) önkormányzati rendelet módosításáról.

27/2019.(IX.20.) önkormányzati rendelet

GYÖNGYÖS VÁROS KÉPVISELŐ-TESTÜLETE a 2019. szeptember 19-i ülésén rendeletet alkotott A FELSŐOKTATÁSI TANULMÁNYI ÖSZTÖNDÍJ-TÁMOGATÁSRÓL szóló 4/2017.(II.24.) önkormányzati rendelet módosításáról.

Bővebben

Álláspályázat - mezőőr

Elküld Nyomtatás
Dátum: 2019.08.30. péntek

    Bezár
    Cikk küldés

    Gyöngyös Város Önkormányzata pályázatot hirdet mezőőri állás betöltésére.

    1. A munkakör tartalma: Gyöngyös közigazgatási területén a termőföldek őrzése, a termőföldön lévő, illetve ahhoz tartozó termények és termékek, felszerelések, eszközök, haszonállatok, továbbá mezőgazdasági építmények, földmérési jelek vagyonvédelme. A mezőőr feladatait, illetve a tevékenység folytatásának feltételeit az 1997. évi CLIX. törvény tartalmazza.

    2. Pályázati feltételek:

    magyar állampolgárság,

    betöltött 18. életév,

    büntetlen előélet,

    érvényes fegyverhasználati vizsga sörétes lőfegyverre,

    A1 és B kategóriájú vezetői jogosítvány, A1 kategória esetén legalább annak igazolása, hogy a vezetői engedély megszerzése folyamatban van.

    3. A munkakör betöltéséhez szükséges iskolai végzettség/képesítés: középfokú végzettség vagy szakmunkás bizonyítvány.

    4. Egyéb feltételek:

    Az alkalmazásra kerülő személynek

    a fegyveres biztonsági őrzésről, a természetvédelmi és a mezei őrszolgálatról szóló 1997. évi CLIX. törvényből

    a működési és szolgálati szabályzatból

    mezőgazdasági alapismeretekből

    lőfegyver ismeretből

    az egyes rendészeti feladatokat ellátó személyek tevékenységéről szóló törvényben meghatározott ismeretekből vizsgát kell tennie.

    Az elbírálás szempontjából előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, A1, vagy A2 kategóriájú vezetői jogosítvány megléte.

    5. Bérezés: A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény és a végrehajtásáról szóló 77/1993. (V. 12.) Korm. rendelet 2. sz. melléklete szerint.

    6. A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidő alkalmazása mellett.

    7. A mezőőri állás Gyöngyös Város Önkormányzata Képviselő-testülete döntésétől függően, várhatóan 2019. szeptemberétől tölthető be.

    8. A pályázat benyújtásának határideje: 2019. szeptember 13.

    9. A pályázatnak tartalmaznia kell:

    fényképpel ellátott, a pályázó szakmai végzettségét, személyes motivációit, kompetenciáját is tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot,

    a képzettségre és egyéb képesítésekre vonatkozó okiratok másolatát,

    a lőfegyver-használati vizsga okirat másolatát,

    A1 és B kategóriájú vezetői jogosítvány másolatát, vagy a vezetői engedély megszerzésére irányuló, folyamatban lévő tanfolyamról szóló igazolást,

    3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt.

    A pályázatot az alábbi címre kell benyújtani:

    Gyöngyös Város Önkormányzata

    Hiesz György polgármester

    3200 Gyöngyös, Fő tér 13.

    A kizárólag elektronikus úton történő jelentkezés érvénytelennek minősül. A pályázatokat Gyöngyös Város Önkormányzatának Képviselő-testülete bírálja el. Érdeklődni személyesen vagy a 30/299-2099 telefonszámon a Városrendészet vezetőjénél lehet.

    Közösségi funkciók